| Властивості | |
| Довжина | 490 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Колір | Рожевий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Матеріал | Поліетилен |
| Тип | Пакет-майка |
| Товщина | 20 мкм |
| Ширина | 290 мм |
| Властивості | |
| Довжина | 490 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Колір | Рожевий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Матеріал | Поліетилен |
| Тип | Пакет-майка |
| Товщина | 20 мкм |
| Ширина | 290 мм |