| Властивості | |
| Довжина | 380 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Колір | Білий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Матеріал | Поліетилен |
| Тип | Пакет-майка |
| Товщина | 15 мкм |
| Ширина | 220 мм |
| Властивості | |
| Довжина | 380 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Колір | Білий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Матеріал | Поліетилен |
| Тип | Пакет-майка |
| Товщина | 15 мкм |
| Ширина | 220 мм |