| Властивості | |
| Висота | 191 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Крафт |
| Комплектація | Без вставки |
| Матеріал | Картон |
| Ширина | 46 мм |
| Властивості | |
| Висота | 191 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Крафт |
| Комплектація | Без вставки |
| Матеріал | Картон |
| Ширина | 46 мм |