Диспенсер туалетного паперу Rixo Solido P006
1 436.00 грн.
Огляд
Диспенсер для туалетного паперу Rixo Solido P006 виготовлений з нержавіючої сталі. Це робить його зовні привабливим і забезпечує максимальну міцність ...| Властивості | |
| Вес изделия без упаковки (нетто) | 0.75 кг |
| Вес изделия в упаковке (брутто) | 0.9 кг |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Вид крепления | Настенное |
| Диаметр втулки | 60 мм |
| Количество упаковок в ящике, шт. | 10 |
| Коллекция | Solido |
| Лезвие для отрыва | Стальные зубцы |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Назначение | Туалетная бумага, джамбо рулон |
| Поверхня | Матова |
| Покрытие поверхности | Матовое |
| Призначення диспенсера | Для туалетного паперу |
| Размер расходных материалов | Диаметр 240 мм, ширина 120 мм |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Способ открывания замка | Ключ |
| Тип диспенсера | Підлоговий |
| Форма | Напівкругла |
| Цвет | Серебряный |