Диспенсер туалетного паперу Rixo Bello P127W
300.00 грн.
Огляд
Компактний диспенсер рулонної туалетного паперу Rixo Bello P127W для туалетних кімнат з малою і середньою прохідністю. Дозволяє встановлювати як однош...| Властивості | |
| Вес изделия без упаковки (нетто) | 0.75 кг |
| Вес изделия в упаковке (брутто) | 0.9 кг |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Вид крепления | Настенное |
| Диаметр втулки | 30 мм |
| Колір | Білий |
| Количество упаковок в ящике, шт. | 40 |
| Коллекция | Bello |
| Лезвие для отрыва | Пластиковые зубцы |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Назначение | Туалетная бумага, стандартный рулон |
| Поверхня | Матова |
| Покрытие поверхности | Матовое |
| Призначення диспенсера | Для туалетного паперу |
| Размер расходных материалов | Диаметр 130 мм, ширина 95 мм |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Способ открывания замка | Ключ |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Напівкругла |
| Цвет корпуса | Белый |