Упаковка для Шаурми 170х90х50 мм "shaurma mini" (середня щільність)
590.00 грн.
Огляд
shaurma mini! Упаковка для шаурми 170з90х50 мм 948Ф Розміри: 170х90х50 мм Папір: 40г/м2, білий, Фінляндія. жиростійкий Мінімальне замовлення - 1 упак...| Властивості | |
| БІЧНА СКЛАДКА | 50 мм |
| Висота | 220 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Призначення | Для продуктів |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Ширина | 90 мм |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |