| Властивості | |
| Вид одноразового посуду | Тарілка |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість в упаковці | 250 шт. |
| Матеріал | Папір |
| Підходить для алкогольних напоїв | Ні |
| Призначення | Для фуршетів та банкетів |
| Ширина | 70 мм |
| Властивості | |
| Вид одноразового посуду | Тарілка |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість в упаковці | 250 шт. |
| Матеріал | Папір |
| Підходить для алкогольних напоїв | Ні |
| Призначення | Для фуршетів та банкетів |
| Ширина | 70 мм |