| Властивості | |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 143 мм |
| Застосування | Універсальне |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Объем | 500 |
| Тип | Набір контейнерів/судків |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 103 мм |
| Властивості | |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 143 мм |
| Застосування | Універсальне |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Объем | 500 |
| Тип | Набір контейнерів/судків |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 103 мм |