| Властивості | |
| Довжина | 36 мм |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
| Колір | Прозорий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Матеріал | Поліетилен |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Товщина | 10 мкм |
| Ширина | 15 мм |
| Властивості | |
| Довжина | 36 мм |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
| Колір | Прозорий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Матеріал | Поліетилен |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Товщина | 10 мкм |
| Ширина | 15 мм |