Пакет саше коричневий 170х70х40 мм (стандарт 40гр/м2) 13Ф (2000шт/ящ.)
440.00 грн.
Огляд
Паперовий пакет для м'ясних виробів, сосисок, ковбас. Розміри: 170х70х40 мм Без друку. Матеріал: бурий крафт. Щільність: 40г/м2. Україна. Упаковка про...| Властивості | |
| БІЧНА СКЛАДКА | 40 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Колір | Коричневий |
| Количество в упаковке | 1000 |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Призначення | Для продуктів |
| Ручки | Немає |
| Тип | бумажная упаковка |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Ширина | 70 мм |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |