Упаковка для Шаурми 220х90х50 мм 40гр/м2 (середня щільність) 2300Ф
780.00 грн.
Огляд
Упаковка паперова для шаурми 2300Ф Розміри пакета: 220x90х50 мм. З нанесенням двоколірного друку. Матеріал: Білий папір Європа. Щільність: 40г/м2. Жи...| Властивості | |
| БІЧНА СКЛАДКА | 50 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Колір | Білий |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Призначення | Для продуктів |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Ширина | 90 мм |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |