| Властивості | |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Картон крейдований |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Призначення | Для продуктів |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 105 мм |
| Властивості | |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Картон крейдований |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Призначення | Для продуктів |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 105 мм |