Пакет саше бурий 115х110х50 мм 88Ф
540.00 грн.
Огляд
Для виготовлення ми використовуємо найкращий та екологічно чистий крафт папір, який відрізняється своєю міцністю, зносостійкістю, вологостійкістю і зд...| Властивості | |
| БІЧНА СКЛАДКА | 50 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Призначення | Для продуктів |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Ширина | 110 мм |