| Властивості | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Колір | Білий |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Призначення | Для продуктів |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 120 мм |
| Властивості | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Колір | Білий |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Призначення | Для продуктів |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 120 мм |