Упаковка для картоплі фрі середня (200г) 1786 (250)
1 300.00 грн.
Огляд
Упаковка для картоплі фрі зроблена з якісного жиростійкого екоматеріалу. Його особливість - щільна та міцна структура, забезпечує практичність та наді...| Властивості | |
| БІЧНА СКЛАДКА | 50 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Крафт білий |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Призначення | Для продуктів |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Ширина | 120 мм |
| Щільність паперу | 70 г/м2 |